TrainMazeLand

Pravidla chování na serveru
pro všechny hráče i pro A-team

Switch to English

Pravidla serveru

Následující pravidla platí pro každého, kdo na našem serveru hraje.

Nehackuj
Hackuješ, když se pokoušíš někomu uškodit nebo získat výhody, na které podle pravidel nemáš nárok, tím, že použiješ hackovací software, zkoušíš uhádnout cizí heslo, nebo změnit konfiguraci nebo chování našeho serveru.
Žádné PVP mimo vyhrazené oblasti
V některých částech serveru to nejde, jinde to jde, ale útočit na ostatní hráče kdekoli jinde, než tam, kde je to součástí minihry, je porušením pravidel. Stejně tak v minihrách smějí útočit a zabíjet jen hráči, které se zrovna účastní hry.
Nědělej naschvály a nenič cizí stavby
Jedním slovem se tomu říká griefování. Prostě když něco není tvoje, tak s tím máš dělat jen to, co ti dovolí majitel. Když budeš někomu dělat věci, které mu vadí, tak jeden z vás na serveru dlouho nevydrží. A my chceme, aby na něm vydržel ten, kdo naschvály nedělá.
Nespamuj chat, pokud možno používej /tell
Když bude na serveru 10 lidí najednou a všichni budou pořád něco psát do chatu, tak si nikdo moc nezahraje, leda by si vypnul chat. Proto pokud píšeš něco, co nemusejí číst všichni, piš to jen tomu, kdo to má číst. K tomu slouží příkaz /tell, dá se použít i zkratka /w.
Nedělej reklamu na jiné servery
Na náš server se máš připojovat, když si na něm chceš zahrát. Když chceš dělat reklamu svému nebo jinému serveru, dělej to tam, kde se to dělat má, třeba na webu minecraftpocket-servers.com, a nepřekážej hráčům, kteří si u nás chtějí zahrát.
Nemluv sprostě ani hrubě
Náš server existuje proto, aby se na něm lidi bavili, ne proto, aby se uráželi nebo se k sobě navzájem chovali nevhodně. Protože na serveru hrají často děti ve věku od 6 do 15 let a my chceme, aby se jejich rodiče nemuseli bát je na náš server pouštět, netrpíme žádné sprosťárny a považujeme je za hrubé porušení pravidel.
Respektuj A-team a VIP
Každý dělá chyby a každý se někdy chová nesprávně, bohužel i členové A-teamu. Ale je potřeba si uvědomit, že díky nim a sponzorům náš server tak dlouho funguje a je čím dál lepší. Vzpomeň si na to vždy, když ti nebude úplně po chuti to, co ti někdo z A-teamu nebo VIP píše nebo dělá. Lepší než nadávat a vyvolávat konfilkty je odpojit se od serveru a dát si třeba na půl hodiny pauzu.
Nežádej o op ani gmc
Server TrainMazeLand má přesně stanovená pravidla, kdo může mít op a kdo a na co může mít creative mód. Op smí mít jen majitelé a creative jen ten, kdo ho dostal na nějaký úkol. Nikdo ho nikdy nedostane jen na požádání, takže žádáním o něj budeš jen zbytečně obtěžovat. Tak to nedělej.
Stavby vlaků a železničních tratí musí povolit knedlik
Knedlik je na našem serveru hlavní stavitel železnic a vlaků, takže o nich rozhoduje i mimo Trainland. Prosím respektuj to a pokud budeš chtít pomoci se stavbou vlaků nebo železničních tratí, tak se nejdřív domluv s knedlikem.
Neříkej nikomu své heslo
Pokud máš podezření, že někdo zná tvé heslo, radši si ho změň. To uděláš tak, že navštívíš tuto stránku, tam v menu klikneš na "Reset Password", vyplníš svou e-mailovou adresu, a na ni ti přijde e-mail s odkazem, na kterém si můžeš zadat nové heslo. Po prvním připojení na server pak ještě použij příkaz /logout, aby se už nikdo, kdo předtím použil tvůj účet, nemohl přihlásit bez zadání nového hesla.
Dodržuj pravidla Trainlandu a Mazelandu
Tato pravidla platí pro celý server, ale kromě nich má ještě svoje vlastní pravidla jak Trainland, tak i Mazeland. Nezapomínej na to a dávej pozor na to, kde se na serveru pohybuješ, abys věděl(a), jaká pravidla tam platí.
Pravidla platí pro všechny bez výjimky
Ani policie nesmí porušovat zákony, stejně tak ani členové A-teamu nesmí porušovat pravidla serveru. Naopak by je měli znát a dodržovat lépe než kdokoli jiný a jít ostatním hráčům příkladem.

Pravidla Trainlandu

Následující pravidla platí v zemi Trainland, která patří knedlikovi. Pravidla serveru se jimi nenahrazují, ta tu platí také.

Poslouchej knedlika
V Trainlandu jseš na území, které patří knedlikovi. Samozřejmě, ani knedik by neměl porušovat pravidla, ale on se o Trainland stará od té doby, co existuje, takže pokud na to, jak má Trainland vypadat a fungovat, máte rozdílný názor, on tu má poslední slovo.
Když začneš kácet strom, tak ho dokácej
Snad budeš souhlasit s tím, že půlka stromu visící ve vzduchu vypadá prostě divně. Tak ho tak nenechávej a když začneš nějaký strom kácet, tak to dokonči.
Červená znamená "stůj", žlutá "opatrně", zelená "můžeš"
Stejně jako na semaforu nebo na návěstidle, barvy v Trainlandu můžou mít svůj význam. Proto když někam půjdeš, dávej pozor hlavně na žlutou a červenou. Můžeš si tím ušetřit problémy.
Heslo posílej jen přes "/tell knedlik"
Pokud kdekoli narazíš na nějaké heslo, za jehož objevení můžeš dostat nějakou odměnu, tak ho nepiš do chatu, tím ho akorát vyzvoníš všem ostatním. Použij příkaz /tell nebo jeho zkrácenou verzi /w a pošli ho soukromě jenom knedlikovi, samozřejmě až bude knedlik na serveru.
Nezavírej a neotvírej dveře ve vlaku
Knedlikovy vlaky jsou postaveny tak, aby vypadaly dobře v určitém stavu. Některé dveře mají zůstat zavřené, některé otevřené, některé se otevírají a zavírají tlačítkem nebo automaticky. Tak to prosím respektuj a nech dveře, které nemají ovládání, ve stavu, jak jsou.
Netrollit hráče
Nedělej si legraci z ostatních, dělej si ji radši ze sebe. To nebude nikomu vadit a ostatní tě budou mít radši.
Nehádej se s knedlikem
Když s knedlikem nesouhlasíš, tak mu prostě napiš, že máš jiný názor, a nech to být. Ono vlastně nemá cenu se hádat s nikým, ať je to knedlik nebo ne. Hádky nikdy nic nevyřeší a nikomu nepomůžou.
Knedlik má vždy pravdu
Nezapomeň, že Trainland je knedlikův. Pokud někdo pravdu nemá, tak to stejně nejspíš nechce slyšet od tebe. Musí na to přijít sám. Knedlik není výjimka a pokud se ta pravda týká Trainlandu, on tu má stejně poslední slovo, protože mu to tu patří.

Pravidla Mazelandu

Následující pravidla platí v zemi Mazeland, která patří madhonovi. Pravidla serveru se jimi nenahrazují, ta tu platí také.

Stavění a bourání jen na svém pozemku
Nejdřív si kup nebo nech přidělit pozemek, a teprve pak na něm něco stav. Co postavíš na svém pozemku, to se madhon bude snažit ochránit před zničením. Co postavíš na cizím pozemku, o to můžeš velmi snadno přijít.
Zavírej za sebou dveře
Pokud jsou v nějakém bludišti dveře, tak mají být zavřené. Když je za sebou nezavřeš, ostatním akorát zbytečně usnadníš to, s čím sis dal(a) tolik práce.
Do bludiště žádný spectator
Chceš zkusit, co dokážeš, nebo chceš podvádět? Podvod sice může být rychlejší cesta k odměně, ale jen když to bludiště pokoříš poctivě, tak z toho budeš mít opravdu dobrý pocit, který vydrží.
Level a odměnu určuje madhon
Odměna za bludiště by měla odpovídat jeho složitosti. Pokud postavíš nové bludiště, požádej madhona, aby ho otestoval a rozhodnul, jaká by za něj měla být odměna.
Žádné /tpa ani /home
O podvádění jsme už psali výše. Stejně jako creative nebo spectator mód, ani teleportování v bludištích prostě není poctivé. Madhon nemá rád podvodníky, proto je tu podvádění proti pravidlům.
Nehádej se s madhonem
Když s madhonem nesouhlasíš, tak mu prostě napiš, že máš jiný názor, a nech to být. Ono vlastně nemá cenu se hádat s nikým, ať je to madhon nebo ne. Hádky nikdy nic nevyřeší a nikomu nepomůžou.
Madhon má vždycky pravdu
Nezapomeň, že Mazeland je madhonův. Pokud někdo pravdu nemá, tak to stejně nejspíš nechce slyšet od tebe. Musí na to přijít sám. Madhon není výjimka a pokud se ta pravda týká Mazelandu, on tu má stejně poslední slovo, protože mu to tu patří.

Pravidla skupin

Každý hráč je na serveru zařazen do nějaké skupiny a podle toho, v jaké je skupině, má určitá práva, případně i povinnosti. Na serveru TrainMazeLand používáme následující skupiny.

Bad
Do této skupiny se hráč dostane tím, že soustavně hrubě porušuje pravidla.
Guest
Guestem (hostem) se hráč v TrainMazeLandu narodí. Je to výchozí skupina, kterou dostane každý hráč, který je na serveru poprvé.
Member
Member (člen) je hráč, který na náš server chodí pravidelně, dodržuje pravidla a má na našem serveru svoje místo mezi ostatními hráči.
VIP
Každý hráč se navíc k tomu, že je v jedné z výše uvedených skupin, může stát i VIP. Označení VIP získá ten, kdo přispěje kredity na provoz serveru a při nákupu kreditů uvede stejné jméno, které používá jako hráč na našem serveru.
A-team
A-team je skupina hráčů, kteří se dobrovolně starají o to, aby náš server fungoval, byla na něm zábava a ostatní hráče bavilo na něm hrát.
Je složen z lidí s následujícími funkcemi:

Bad

Do této skupiny se hráč dostane tím, že soustavně hrubě porušuje pravidla.

 • Nemá skoro žádná práva
 • Nemůže psát do společného chatu

POZOR, může se sem dostat i tak, že někomu prozradí své heslo nebo ho někdo uhodne a začne se za něj na serveru vydávat.

Guest

Guestem (hostem) se hráč v TrainMazeLandu narodí. Je to výchozí skupina, kterou dostane každý hráč, který je na serveru poprvé.

 • Může se rozhlížet po serveru a chatovat s ostatními
 • Může hrát minihry a vyhrávat za ně odměny
 • Může získat každý den odměnu za hlasování na http://bit.do/votetml
 • Může se stát VIP tím, že přispěje na provoz serveru
 • Může se stát Memberem (členem), pokud splní podmínky
 • Musí platit daně (každých 10 minut se mu automaticky strhne 100 herních dolarů)
 • Nemůže vlastnit pozemek ani dům
 • Nemůže si vydělávat příkazy /job, /jackpot, ani /casino
 • Nesmí porušovat pravidla serveru
 • Nesmí v Trainlandu porušovat pravidla Trainlandu
 • Nesmí v Mazelandu porušovat pravidla Mazelandu
 • Nesmí mít creative mód ani dočasně

Member

Member (člen) je hráč, který na náš server chodí pravidelně, dodržuje pravidla a má na našem serveru svoje místo mezi ostatními hráči.

Memberem se může stát hráč, který:

 • hraje na našem serveru aspoň týden
 • strávil na serveru za poslední měsíc aspoň 2 hodiny
 • zná a dodržuje všechna pravidla
 • nemá od ostatních hráčů víc disliků než liků
 • úspěšně projde zkouškou ze znalosti pravidel

Member smí všechno, co smí Guest, a k tomu navíc:

 • nejsou mu každých 10 minut strhávány daně
 • může příkazem /me o sobě psát do chatu, co dělá
 • může se příkazem /back vrátit na místo své poslední smrti
 • smí vlastnit pozemek a postavit si na něm dům
 • může si příkazem /sethome nastavit domov a příkazem /home se na něj vracet
 • může příkazem /job přijmout práci a dostávat za ní peníze
 • může sázet v loterii (příkazem /jackpot) nebo v ruletě (příkazem /casino)
 • může si otevřít vlastní obchůdek
 • Může si s ostatními psát přes Slack, stačí příkazem /setemail nastavit e-mailovou adresu a nechat poslat pozvánku
 • smí dostat creative mód, ale jen dočasně na konkrétní úkol pro někoho z A-teamu
 • pokud splní podmínky, může podat žádost o funkci v A-teamu

VIP

Každý hráč se navíc k tomu, že je v jedné z výše uvedených skupin, může stát i VIP. V takovém případě pak bude VIP Guest, VIP Member, VIP Helper apod.

Označení VIP získá ten, kdo přispěje kredity na provoz serveru a při nákupu kreditů uvede stejné jméno, které používá jako hráč na našem serveru.

VIP hráč má kromě výhod plynoucích z jeho skupiny nebo funkce v A-teamu ještě následující výhody:

 • Je uveden jako sponzor na zdi VIP spolu s informací o tom, na co přispěl
 • V chatu i nad jeho postavou je před jeho jménem vidět skupina včetně červeného označení VIP
 • Může si nastavit vlastní prefix a suffix, který se zobrazuje nad jeho postavou
 • Může si sám vybrat, na co přispěje, ale jen z možností, o které mají majitelé zájem

Pravidla A-teamu

A-team je skupina hráčů, kteří se dobrovolně starají o to, aby náš server fungoval, byla na něm zábava a ostatní hráče bavilo na něm hrát.

Být členem A-teamu není privilegium, je to práce. Členství v A-teamu není pro každého, hodí se jen pro lidi, kteří rádi pomáhají ostatním, rádi vytvářejí něco pěkného, dobrého nebo užitečného. Jsou to lidi, díky kterým je TrainMazeLand takový, jaký je, a zaslouží si za to respekt.

Prosím respektuj ale, že členové A-teamu na tebe nemusí mít čas zrovna ve chvíli, kdy po nich něco chceš. Může to být tím, že zrovna pomáhají někomu jinému, nebo si prostě chtějí taky na chvíli jen tak zahrát.

A-team má na Slacku k dispozici uzavřený kanál, kde se projednávají žádosti a stížnosti od členů, o kterých nemůže rozhodnout nikdo samostatně, jako například žádosti o funkce v A-teamu. Tam se také radíme, jak udělat náš server ještě lepším, než je.

Pokud se debaty na delší dobu nemůžeš zúčastnit, je potřeba se omluvit. Člen a-teamu, který se alespoň jednou za měsíc nezapojí do diskuse na Slacku ani se neomluví, může být degradován na nižší funkci, nebo i zcela vyloučen z a-teamu.

A-team je složen z lidí s následujícími funkcemi:

YouTuber
YouTuber je člověk, který pomáhá propagovat náš server tím, že o něm pravidelně zveřejňuje videa na YouTubu.
Helper
Helper je pomocník, tj. hráč, který pomáhá ostatním hráčům, kteří to potřebují, když si na našem serveru s něčím nevědí rady.
Builder
Builder (stavitel) staví veřejné stavby určené všem hráčům, a rozvíjí tak náš server o nová města, tratě, silnice, bludiště, vlaky, minihry, sochy a další stavby.
Mod
Mod (moderátor) moderuje komunikaci a vzájemné chování ostatních hráčů. Dohlíží na to, aby všichni dodržovali pravidla a aby na serveru panovala přátelská atmostféra a hráči tam rádi chodili.
Admin
Admin je hráč, který se stará o bezpečnost a dlouhodobou výdrž a rozvoj serveru, zastupuje majitele a spolumajitele (a tím šetří jejich čas) ve věcech, ke kterým má dostatečné oprávnění.
CoOwner
CoOwner je spolumajitel serveru. Tato funkce se na TrainMazeLandu nedá získat, má ji pouze knedlik a vždycky to tak bude.
Owner
Owner (majitel) je jen jeden a je jím madhon, který tento server vytvořil a udržuje ho v provozu.

Každý člen A-teamu musí kromě pravidel serveru dodržovat ještě následující pravidla:

 • Měj trpělivost a buď tolerantní. Za první chybu nikoho netrestej, ale vysvětli mu, proč je to špatné.
 • Neurážej a neshazuj ostatní členy A-Teamu, táhni s nimi za jeden provaz.
 • Neper špinavé prádlo na veřejnosti. Spory s jinými členy A-Teamu řeš na slacku, ne před ostatními hráči.
 • Nezneužívej pravomoci. Práva na některé příkazy máš na to, abys pomáhal(a), ne na to, abys škodil(a).
 • Netrestej ostatní členy A-Teamu za porušení pravidel. Nahlaš porušení madhonovi a nech ho, aby to vyřešil.
 • Používej dostatečně bezpečné heslo a nikomu ho neříkej.

POZOR: Jako člen A-teamu budeš moci používat i některé nebezpečné funkce. Proto si musíš dávat pozor, aby se někdo nemohl na server připojit pod tvým jménem a zneužít je.

YouTuber

YouTuber je člověk, který pomáhá propagovat náš server tím, že o něm pravidelně zveřejňuje videa na YouTubu.

Funkci YouTubera můžeš získat, pokud:

 • jsi Member aspoň měsíc
 • trávíš na serveru alespoň 2 hodiny za měsíc
 • nemáš od ostatních hráčů víc disliků než liků
 • tvůj YouTube kanál má aspoň 50 odběratelů
 • máš na svém YouTube kanálu aspoň jedno video o TrainMazeLandu, které má aspoň 5 minut
 • odkazuješ z videa zpět na YouTube kanál TrainMazeLand
 • v popisu videa máš odkaz na stránky www.trainmazeland.com
 • stávající členové A-teamu tě chtějí mezi sebe
 • jméno, které používáš ve hře, není delší než 12 znaků
 • úspěšně složíš zkoušku na YouTubera

YouTuber může všechno, co může Member, a k tomu navíc:

 • smí dostat creative mód, ale jen dočasně na natáčení videa
 • jeho YouTube kanál získá odběr od kanálu TrainMazeLand
 • získá přístup do uzavřeného komunikačního kanálu a-teamu na Slacku
 • musí každý měsíc zveřejnit aspoň jedno aspoň 5minutové video o TrainMazeLandu
 • za nedostatečnou aktivitu trvající víc než měsíc může být automaticky degradován na Membera

Helper

Helper je pomocník, tj. hráč, který pomáhá ostatním hráčům, kteří to potřebují, když si na našem serveru s něčím nevědí rady.

Funkci Helpera můžeš získat, pokud:

 • jsi aspoň Member aspoň měsíc
 • trávíš na serveru v průměru aspoň čtvrt hodiny denně (450 minut za měsíc)
 • máš od ostatních hráčů aspoň o 5 liků víc než disliků
 • stávající členové A-teamu tě chtějí mezi sebe
 • jméno, které používáš ve hře, není delší než 12 znaků
 • úspěšně složíš zkoušku na Helpera

Helper může všechno, co může Member, a k tomu navíc:

 • může zjišťovat informace o hráčích příkazy /alias a /usrinfo
 • může se příkazem /tpo teleportovat k jinému hráči
 • může příkazem /effect nastavit nebo zrušit efekt sobě nebo jinému hráči
 • může příkazem /gamemode sobě nebo jinému hráči změnit herní mód
 • smí tyto příkazy použít pouze k tomu, aby pomohl jinému hráči v nesnázích
 • může si nastavit vlastní prefix a suffix, který se zobrazuje nad jeho postavou
 • za zneužití svých pravomocí nebo nedostatečnou aktivitu trvající víc než měsíc může být automaticky degradován na Membera

Builder

Builder (stavitel) staví veřejné stavby určené všem hráčům, a rozvíjí tak náš server o nová města, tratě, silnice, bludiště, vlaky, minihry, sochy a další stavby.

Funkci Buildera můžeš získat, pokud:

 • jsi Member aspoň měsíc
 • postavil jsi aspoň 5 užitečných staveb pro ostatní
 • trávíš na serveru v průměru aspoň 4 hodiny za měsíc
 • máš od ostatních hráčů aspoň o 5 liků víc než disliků
 • stávající členové A-teamu tě chtějí mezi sebe
 • jméno, které používáš ve hře, není delší než 12 znaků
 • úspěšně složíš zkoušku na Buildera

Builder může všechno, co může Helper, a k tomu navíc:

 • může si měnit herní mód příkazem /gamemode
 • může sobě i jiným hráčům dávat věci příkazem /give, ale jen pro stavbu veřejných staveb
 • může založit vlastní město a získat pro něj ochranu proti griefování
 • pro založení města musí získat povolení a vyhrazený prostor od majitele země (od knedlika pro Trainalnd a od madhona pro Mazeland)
 • kde se zrovna nachází, může zjistit příkazem /here
 • víc než jedno město v každé zemi může založit až poté, co první město propojí silnicí nebo železnicí s jiným městem
 • smí příkazem /areamanage řídit, kdo smí v chráněné oblasti jeho města stavět a bourat
 • nesmí zasahovat do whitelistu jiné chráněné oblasti než své vlastní
 • smí se příkazem /warp teleportovat na definované warpy i bez použití warpové cedule
 • smí dát Memberovi creative mód, ale jen na konkrétní stavební úkol a musí mu ho po dokončení úkolu opět odebrat
 • musí každý měsíc postavit aspoň jednu stavbu pro ostatní hráče
 • za zneužití svých pravomocí nebo nedostatečnou aktivitu trvající víc než měsíc může být automaticky degradován na Membera

Mod

Mod (moderátor) moderuje komunikaci a vzájemné chování ostatních hráčů. Dohlíží na to, aby všichni dodržovali pravidla a aby na serveru panovala přátelská atmostféra a hráči tam rádi chodili.

Funkci Moda můžeš získat, pokud:

 • jsi aspoň měsíc Helper nebo Builder
 • trávíš na serveru v průměru aspoň čtvrt hodiny denně (450)
 • máš od ostatních hráčů aspoň o 10 liků víc než disliků
 • úspěšně složíš zkoušku na Moda

Mod může všechno, co může Builder, a k tomu navíc:

 • má přístup na webovou stránku, kde si může zjistit další informace o hráčích
 • může příkazem /banlist zjišťovat seznam trvale zabanovaných uživatelů a IP adres
 • může příkazem /kick vyhazovat hráče ze hry, když porušují pravidla
 • musí vždy při použití /kick napsat i důvod vyhození
 • smí příkazem /tp teleportovat sebe i ostatní hráče, ale jen za účelem zabránění porušování pravidel
 • jeho zprávy se v chatu objevují standardně bílou barvou, aby byly lépe vidět
 • může v chatu používat i barevný text
 • musí každý měsíc strávit na serveru aspoň 450 minut
 • za zneužití svých pravomocí nebo nedostatečnou aktivitu trvající víc než měsíc může být automaticky degradován na Membera

Admin

Admin je hráč, který se stará o bezpečnost a dlouhodobou výdrž a rozvoj serveru, zastupuje majitele a spolumajitele (a tím šetří jejich čas) ve věcech, ke kterým má dostatečné oprávnění.

Funkci Admina můžeš získat, pokud:

 • jsi aspoň měsíc Mod
 • trávíš na serveru v průměru aspoň čtvrt hodiny denně (450 minut za měsíc)
 • máš od ostatních hráčů aspoň o 15 liků víc než disliků
 • majitelé serveru ti dostatečně věří
 • úspěšně složíš zkoušku na Admina

Admin může všechno, co může Mod, a k tomu navíc:

 • může příkazy /givemoney a /takemoney hráčům dávat a odebírat herní peníze
 • nesmí nikomu dávat herní peníze jen tak, jen pokud tím napravuje chybu nebo nespravedlnost nebo jako odměnu za práci pro server
 • odměna za práci pro server nesmí překročit 10000 herních dolarů za jeden den
 • může vytvářet a mazat warpy
 • může dávat hráčům dočasný i trvalý ban na jméno nebo na IP adresu
 • nesmí dát ban bez udání důvodu
 • smí dát hráči ban pouze za opakované porušování pravidel, a to až poté, co dotyčný hráč pokračuje v jejich porušování i po předchozím varování, případně kicku
 • musí každý ban i se zdůvodněním nahlásit do kanálu a-team na Slacku
 • nesmí dát ban na víc než 24 hodin, pokud do kanálu a-team na Slacku nepošle důkaz o závažném porušení pravidel
 • nesmí dát dočasný ban na víc než 168 hodin (týden)
 • smí dát trvalý ban pouze v případě, že dotyčný hráč nepřestává škodit ani po 168hodinovém banu
 • musí každý měsíc strávit na serveru aspoň 450 minut
 • za zneužití svých pravomocí nebo nedostatečnou aktivitu trvající víc než měsíc může být automaticky degradován na Membera

CoOwner

CoOwner je spolumajitel serveru. Tato funkce se na TrainMazeLandu nedá získat, má ji pouze knedlik a vždycky to tak bude.

CoOwner může skoro všechno, jen nemá přístup ke konzoli serveru a k ovládací aplikaci, takže nemůže například restartovat server nebo obnovit server ze zálohy.

I CoOwner musí ale dodržovat všechna pravidla.

Owner

Owner (majitel) je jen jeden a je jím madhon, který tento server vytvořil a udržuje ho v provozu.

Owner smí všechno, ale i on dodržuje všechna tato pravidla.